Hakkımızda

30 yıllık mesleki bilgi birikimi ve deneyimlerin de ışığında elektrik sektörüne giriş yapan Yetiş Elektrik 2011 yılında kurulmuş olup her geçen gün alanında ilerlemeye ve kurumsallaşmaya devam etmektedir.  Önceleri sadece kendi bölgesinde faaliyet gösteren firmamız hizmet ağını giderek genişletmektedir. Firmamız genişleyen hizmet ağının yanı sıra e-ticaret alanında da faaliyet göstererek müşterileri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.

Yetiş Elektrik 40 yıllık deneyimi ile iç ve dış tesisat sistemleri,  aydınlatma, endüstriyel pano imalatı, kompanzasyon, PLC – SCADA uygulamaları ve otomasyon sistemleri ile elektrikli araç şarj istasyonu kurulumu konularında tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Mağazamızda;  elektrik malzemeleri,  LED aydınlatma ürünleri, zengin avize çeşitleri, endüstriyel panolar ve hırdavat malzemeleri satışa sunulmaktadır.

Yetiş Elektrik ayrıca akaryakıt istasyonlarının anahtar teslimi kurulumu ile ilgili hizmetler sunmaktadır. Akaryakıt istasyonlarının altyapı tesisatı, elektrik ve aydınlatma tesisatı, yeraltı ve yerüstü tanklarının üretimi ve montajı, kanopi, tonuz, yıkama alanlarının imalatı ve kurulumu,  akaryakıt pompa ve dispenserlerin tedariki ve montajları gibi komple çözümler sunmaktadır. Firmamız bu güne kadar 100 civarında istasyonun kurulumunu gerçekleştirmiş ve kazandığı değerli tecrübeleri ile kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Electrician service, electrical works. Socket and pliers, ammeter and voltmeter, wire and cable, light bulb and screwdriver, battery and ladder. Electrician in apartment replacing a light bulb

Ne yapıyoruz

İç ve dış tesisat sistemleri

Aydınlatma sistemleri

Endüstriyel pano imalatı

Kompanzasyon

PLC – SCADA uygulamaları

Otomasyon sistemleri

Anahtar teslimi akaryakıt istasyonu kurulumları

Elektrikli araç şarj istasyonları

vision_mission_values

Misyonumuz

Müşteri beklentilerine ve ihtiyaçlarına en uygun çözümü bulmak için hızlı ve doğru bir şekilde sunmak.  Bunun için gelecekteki teknolojik gelişme ve değişimleri de gözeterek fiyat ve uygulama bakımından en uygun proje ve tekliflerin hazırlanmasını sağlamak. Kalite ve deneyimimizi birleştirerek müşterilerimizin hedeflerine ulaşabilmelerini sağlamak ve her aşamada dost kazanmak.

Vizyonumuz

Sektöründe iç ve dış pazarda teknolojinin yeniliklere açık, yenilikçi yaklaşım, kalite standardı ve sınırsız hizmet anlayışı ile, müşteri isteği doğrultusunda ürün yelpazemizi genişleterek hizmet veren lider bir kuruluş olmak.

Kalite-Politikamiz

Kalite politikamız

Müşteri odaklı akılcı ve stratejik planlama ile süreçlerin sürekli iyileştirilmesi  tüm çalışanların katılımı, gayreti ve yönetimin liderliğinde disiplinli, planlı faaliyetler gerçekleştirerek kalite standartlarımızı en yüksek değerlerde tutmak.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Teknik servis ekibimiz size uygun çözümler için 7/24 hizmet vermektedir.

Satış/Destek için tıklayınız.

Sizlere en kalite ürünleri uygun fiyata sunmaya çalışıyoruz

Saat 15:00’a kadar alınan siparişler aynı gün kargoda

Her türlü soru ve önerileriniz için iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri için tıklayınız.

30 yılı aşkın sektörel deneyimimiz ile işimizi en iyi şekilde yapmanın gururunu yaşıyoruz.